Hírek

 

 

 

 

szepk1

 

 

 

Szép Könyv díjak

 


Lázár Anna Lövéte köröpölő című kötete nyerte az idei Szép Könyv díjat a művészeti kategóriában, Hajdú Farkas-Zoltán A dolgok rendje a szépirodalom, László Noémi Labdarózsa című könyve pedig a gyerekkönyv kategóriában diadalmaskodott. A díjakat a szerzők jelenlétében adták át.

 

szepk2


Káli Király István, a szervező Romániai Magyar Könyves Céh elnöke elmondta, a marosvásárhelyi olvasóközönségért érdemes minden évben megszervezni a könyvvásárt, hiszen nagy az érdeklődés, a város könyvbarát lakosai várják, készülnek erre az eseményre, sokan gyűjtögetik a pénzüket, hogy a kedvezményeket kihasználva megvásárolhassák a friss kiadványokat, illetve a korábbi kedvenceket.

A könyvkiadók és könyvkereskedők 43 standon kínálták portékáikat, több mint nyolcezer kötetet, köztük számos új, erre az alkalomra megjelentetett friss kiadványt is. A három napos rendezvényen író-olvasó találkozók, könyvbemutatók, dedikálások és kiállítások szerepeltek a programban. A vásáron valamennyi kiadó és kereskedő 10-20 százalékos kedvezménnyel kínálta könyveit, de működött könyvturkáló is.

 

szepk3



(Forrás: Új Könyvpiac)

 


 

2010. november 15.
Magyary Ágnes tárcáiKollár Árpád tárcáiSzakács István Péter tárcáiZsille Gábor tárcái
Fiumei forgószínpadTörténetek az elveszettek földjéről – Egy bánáti német lány memoárja
Merkószki Csilla: Innen folytatjukHerbert Fruzsina: Főpróba
Fekete Vince: Írta Székej Kocsárd verseiKiss Ottó: Születésnapom utánSzékely Csaba humoros átirataiBíró József versei
Sarnyai Benedek: geppettoGaraczi László: Miért nem írtam meg a szövegemet a Gyulai Humorfesztiválra?Balássy Fanni: NászútNagy Koppány Zsolt: Telefont a gyermeknek
Bejelentkezés


A regisztrációhoz kattintson ide!
MegrendelésArchívumFedélzeti naplóImpresszum
Csatlakozz a facebook - oldalunkhoz!

        Jókai Színház Bekescsaba.jpgnka-logo_v4.pngmka_logo_mk_logo.pngpk__-logo_hun-01.pngMMAlogoC_1_ketsoros__1_.jpg